ارسال شده توسط :

گلی سفیدزاده

منبع :

پایگاه خبری ایرنا

زمان ارسال :

یکشنبه,29 مرداد 1396

محمد مهدی برومندی

وزارت ورزش

هیئت دولت

مجلس شورای اسلامی

رای اعتماد

محمد مهدی برومندی،موافق وزیر ورزش و جوانان

نداشتن مخالف نشان کارآمدی گزینه پیشنهادی وزارت ورزش است

ماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه گفت: اینکه گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت ورزش و جوانان مخالف ندارد، نشاندهنده توانمندی و مدیریت خوب وی است.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

«محمدمهدی برومندی» در هشتمین نشست بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان یکی از مهمترین کلیدی ترین وزارت خانه های کشور است.
وی افزود: ورزش جزو لاینفک زندگی مردم است و برای داشتن جامعه با نشاط باید به این بخش توجه شود.
این نماینده مجلس گفت: این حوزه به حدی مهم است که امروز قهرمانان و ورزشکاران در اقصی نقاط جهان بارها پرچم ایران را به اهتزار در آوردند.
نماینده مردم ارسنجان ادامه داد: همچنین جوانان سرمایه های این کشور هستند و اکنون 27 درصد جمعیت ایران را جوانان تشکیل می دهند بنابرانی برای اینکه یک وزارت خانه موفق داشته باشیم باید وزیر پیشنهادی مدیر قوی و توانمند باشد و از ابتدای انقلاب اثبات شده که هر موقع مدیران قوی در راس امور قرار گرفتند، نتایج مثبت بدست آمده است.
نماینده مجلس شورای اسلامی در باره مسعود سلطانی فر برای تصدی این وزارتخانه گفت: وی متدین، ولایت مدار، باهوش و خوش اخلاق است برنامه های وی در مدت 9 ماه فعالیت در این حوزه نشان دهنده تعامل خوب با مجلس بوده است.
برومندی گفت: وی 30 سال در کشور مدیریت کرد و کارنامه وی در بخش های مختلف مثبت ارزیابی می شود. سلطانی فر در این مدت آرامش را در ورزش ایجاد کرد و در بخش جوانان هم برنامه ریزی های خوبی در برنامه توسعه ششم داشته است که امیدواریم درآینده شاهد موفقیت وی باشیم.
نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: وی توانست وضعیت فدراسیون ها را ساماندهی کند و توانست آرامش خوبی را در حوزه ورزش برقرار کنند.
وی توجه به ورزش بانوان با حفظ ارزش های اسلامی و حل مشکلات سمن ها را از دیگر برنامه های سلطانی فر ذکر کرد و گفت: برای نخستین مرتبه خانه های جوان در استان ها شکل گرفت.
برومندی با اشاره به سفر وزیر ورزش به 30 استان کشور طی 9 ماه گذشته، یادآور شد: طرح های نیمه تمام زیادی در کشور بود که برخی از آنها 20 تا 30 سال روی دست نظام مانده بود و با تلاشی که در سازمان مدیریت و برنامه ریزی صورت گرفت، این طرح ها به سرانجام رسید.
این نمانیده موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ادامه داد: برای رای اعتماد به وزرا باید به برنامه ها توجه داشت و برنامه مسعود سلطانی فر بر اساس اسناد بالادستی و برنامه توسعه ششم تنظیم شده است و در مجموع برنامه ایشان در راستای پاسخ به نیازهای ورزش و جوانان تنظیم شده است و در برنامه وی توجه زیاد به ورزش روستایی و ایجاد عدالت در فضای ورزشی و ایجاد زیرساخت های ورزشی در روستاها و شهرها توجه شده است.
وی بخشی از وقت خود را در اختیار «قرجه طیار» نماینده گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی قرار داد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.