ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی

زمان ارسال :

چهارشنبه,1 شهریور 1396

شهرک صنعتی

کوروش قنبری

شهرک صنعتی ارسنجان

توسعه

سرمایه گذاری

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس خبرداد:

اختصاص مشوق های ویژه برای سرمایه گذاران در شهرک صنعتی ارسنجان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اختصاص مشوق های ویژه سرمایه گذاری در شهرک صنعتی ارسنجان خبرداد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس،شاهپور قنبری پس از بازدید از شهرک صنعتی ارسنجان در جلسه شورای اداری این شهرستان از اعمال تخفیف 50درصدی به 10سرمایه گذار نخست این شهرک صنعتی خبردادو گفت:این تخفیف به متقاضیانی تعلق می گیرد که در مدت یک سال به بهره برداری برسند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی ارسنجان دارای تمامی زیرساخت ها و امکانات زیربنایی شامل آب ،برق ،گاز و تلفن است گفت:در طول سال های اخیر با اختصاص اعتبارات مناسب طرح های مختلفی در زمینه طراحی و اجرای خیابان کشی ،جدول گذاری ،آسفالت ،شبکه فاضلاب ،تصفیه خانه ،توسعه فضای سبز ،احداث مخزن آب و ساخت ایستگاه پمپاژآب انجام شده و این شهرک صنعتی آماده استقرارواحد های صنعتی و تولیدی و جذب سرمایه گذار است.

قنبری با اشاره به اینکه 29قرارداد واگذاری اراضی صنعتی و خدماتی با سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی منعقدشده است گفت:از این تعداد 22قراردادمربوط به واحدهای صنفی و خدماتی و 7قراردادمربوط به واحد های تولیدی و صنعتی است.

وی اضافه کرد:درحال حاضر 2واحد صنعتی با اشتغالزایی 20نفر در این شهرک صنعتی در مرحله فعالیت است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه شهرک صنعتی ارسنجان با بیش از 66هکتار مساحت ظرفیت استقرار 81واحد صنعتی را دارد گفت:با توجه به فراهم بودن امکانات وزیرساخت ها در این شهرک صنعتی انتظار بیشتری از سرمایه گذاران برای استفاده از این ظرفیت های موجود داریم .

وی تصریح کرد:معافیت های مالیاتی ، کاهش درصد پرداخت نقدی حق انتفاع و بازپرداخت در اقساط بلند مدت ،ارائه خدمات حمایتی از صنایع مستقر نظیر برگزاری تورهای صنعتی و اعزام آنها به نمایشگاه های داخلی وخارجی و نیز ارائه رایگان خدمات آموزشی از دیگر مشوق هایی که صنعتگران و سرمایه گذاران در شهرک صنعتی ارسنجان می توانند از آن بهره مند شوند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.