ارسال شده توسط :

غلامرضا مالک زاده

منبع :

ایرنا

زمان ارسال :

چهارشنبه,8 شهریور 1396

فرمانداری ارسنجان

هفته دولت

افتتاح پروژه ها

در هفته دولت

طرح های عمرانی در ارسنجان به بهره برداری رسید

طرح های عمرانی و خدماتی به مناسبت هفته دولت در شهرستان ارسنجان به بهره برداری رسید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 این طرح ها شامل گازرسانی به 25 روستای بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر 16میلیارد تومان، آبرسانی از سد سیوند با خط لوله انتقال به طول چهار کیلومتر و احداث سه مخزن ذخیره آب، بهره برداری از یک دستگاه آب شیرین کن در دهستان شوراب و منطقه قدمگاه با اعتبار 95 میلیون تومان است. 
در حوزه فرهنگی احداث پنج خانه عالم ، احداث و بهره برداری ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد و نگارخانه شهرستان، درحوزه عمران شهری اجرای جدول گذاری و لبه گذاری معابرسطح شهر ، اجرای زیر سازی و آسفالت معابر ، احداث و بهره برداری ازمخزن آب 1200مترمکعبی آب فضای سبز شهری ، احداث کشتارگاه صنعتی دام، بهره برداری از زورخانه امام علی (ع) است.
در حوزه عمران روستایی اجرای عملیات بهسازی روستاهاشامل:لبه گذاری ،اجرای جدول وزیرسازی،اجرای عملیات آسفالت روستاهای شهرستان بااعتباری بالغ بر 3/1میلیاردتومان، احداث ساختمان دهیاری های روستاهای نظام آباد،جلودر،احداث آتش نشانی دهستان شوراب و خبریز
در حوزه بهداشت و درمان بیمارستان 64تختخوابی با اعتباربالغ بر 4/2میلیاردتومان با پیشرفت فیزیکی 60درصد، مرکز تخصصی حضرت ولیعصر(عج)با اعتبار3/1میلیاردتومان با پیشرفت فیزیکی 100درصد، احداث مرکز جامع سلامت با اعتبار 800 میلیون تومان در فاز اول،احداث ساختمان شبکه بهداشت و درمان با اعتبار600میلیون تومان، احداث ساختمان پایگاه بهداشتی شهرک امام خمینی(ره)با اعتبار500میلیون تومان،احداث مرکزبهداشتی درمانی روستای خبریز،جمال آباد،شوراب،شرق آباد،علی ولی الله هرکدام با اعتبار500میلیون تومان و احداث پنج درمانگاه درسطح روستاست. 
ارسنجان در 125کیلومتری شمال شرق شیراز است. 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.