ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پایگاه خبری نیروی انتظامی

زمان ارسال :

چهارشنبه,15 شهریور 1396

فرماندهی انتظامی ارسنجان

کشف کالای قاچاق

فرماندهی انتظامی شهرستان ارسنجان :

کشف محموله ميلياردي قاچاق در ارسنجان

فرمانده انتظامي ارسنجان از كشف يك محموله قاچاق به ارزش چهار ميليارد ريال در آن شهرستان خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

سرهنگ "احمد فداكار" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در راستاي مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق، ماموران پليس آگاهي حين كنترل خودروهاي عبوري در محور ارسنجان به سعادت شهر به يك دستگاه خودرو ون دليكا مشكوك و براي بررسي بيشتر خودرو را متوقف كردند.

وي افزود: ماموران موفق شدند در بازرسي از خودرو يك دستگاه الكساندرايت (كالاي پزشكي) ساخت كشور كره و فاقد هرگونه مجوز گمركي به ارزش چهار ميليارد ريال را كشف كنند.

فرمانده انتظامي شهرستان ارسنجان در خاتمه بيان كرد: عملكرد قاچاقچيان در تضاد با اهداف اقتصاد مقاوتي بوده و اقتصاد داخلي جامعه را هدف قرار مي دهد، بنابراين تلاش پليس براي مبارزه با اخلالگران اقتصادي كماكان ادامه دارد.#

 

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.