ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,22 شهریور 1396

شبکه بهداشت و درمان

بازدید

معاون درمان

دکتر کشاورزی

پایش مدیران

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان:

ارزیابی خدمات بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ارسنجان از نگاه قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیات همراه از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ارسنجان، بازدید کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، دکتر "عبدالخالق کشاورزی"، گفت: این بازدید با هدف بررسی شیوه ارایه خدمات به بیماران و مشاهده میزان سطح رضایتمندی مراجعان، صورت گرفت.
 قائم مقام معاون درمان دانشگاه، با اشاره به پیگیری مصوبات سفر قبلی رییس دانشگاه به ارسنجان در این سفر، بر توسعه فیزیکی اورژانس بیمارستان، ارتقای خدمات درمانی و تهیه برخی از اقلام تجهیزات پزشکی موردنیاز، تاکید کرد.
دکتر کشاورزی، در گفتگو با مسوولان و کارکنان، بیماران و همراهان، شیوه ارایه خدمات را جویا شد و بر نحوه اجرای بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت، از نزدیک نظارت کرد.
همچنین دکتر کشاورزی و هیات همراه، در این سفر، از کلینیک تخصصی بیمارستان که در راستای تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت احداث شده و به زودی به بهره برداری می رسد نیز بازدید کردند.
در این بازدید دکتر "فرهاد شفیعی" مسوول پایش مدیران و روسای بیمارستان های دانشگاه، قائم مقام معاون درمان دانشگاه را همراهی می کرد.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.