ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,2 مهر 1396

شبکه بهداشت و درمان

شورای شهر

تفاهم نامه

به منظور اجرای برنامه های خود مراقبتی اجتماعی

انعقاد تفاهم شبکه بهداشت ودرمان و شورای شهر ارسنجان

جلسه مشترک اعضای جدیدشورای اسلامی شهر ومسئولین شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،گفت:با هدف جلب مشارکت سازمان ها وسایر ادارات شهرستان در فرهنگ سازی اجرای خود مراقبتی اجتماعی،جلسه مشترکی با اعضای جدید شورای اسلامی شهر ارسنجان،برگزار شد.

دکتر"کورش قنبری" با اشاره به لزوم توسعه فرهنگي شهر در رسیدن به توسعه همه جانبه و پايدار ،تغییر فرهنگ بهداشتي جامعه،ازدرمان محوري به فرهنگ بهداشت محوري و پيشگيري ازبيماري ها راگامی موثر در ارتقای سلامت مردم ،عنوان کرد.

کارشناس مسئول آموزش سلامت مرکز بهداشت ارسنجان ،گفت: در این جلسه ،گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان در اجرای برنامه خود مراقبتی فردی واجتماعی ارایه وبرلزوم مشارکت ادارات وسازمان ها در اجرای برنامه خود مراقبتی اجتماعی وارتقای شاخص های سلامت ، تاکید شد.

 "زهره یاکریم" افزود: تشكيل كارگروه سلامت ،جمع بندي ،تعیین اولویت وبرنامه ریزی عملیاتی برای مقابله باعوامل تهديد كننده سلامت در شهرستان، تدوین برنامه مناسب برای مقابله با بيماري قلبي و عروقي (با توجه به افزایش آمار سکته های قلبی)وراه اندازي برنامه پياده روي خانوادگي با همكاري شوراي شهر ( يكي از اولويت هاي موثر در بهبود سلامت جامعه ) ،از جمله مهمترین مصوباتی بود که ، اعضای شورای اسلامی شهر ومسئولین شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، در اجرای برنامه های خود مراقبتی اجتماعی، به تفاهم رسیدند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.