ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,11 مهر 1396

شبکه بهداشت و درمان

اخبار ورزشی

خسرو عواطفی نژاد

توسط جانباز شاغل در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان انجام گردید

کسب رتبه اول تیراندازی با تفنگ بادی

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقه تیراندازی تفنگ بادی 10 متر، در مجموعه ورزشی امام علی(ع) دانشکده پزشکی، برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: برگزاری این نوع مسابقات با تقویت روحیه نشاط در بین کارکنان، یادآور رشادت های هشت سال دفاع مقدس،است.

دکتر "سید ابوالفضل هاشمی اصل"، افزود: این مسابقه با همکاری مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و با حضور بیش از 35 نیروی مرد شاغل و بازنشسته دانشگاه و 15 نیروی خانم شاغل در دانشگاه ،برگزار شد.

او ادامه داد: در این دوره از مسابقه ها، "خسرو عواطفی نژاد" از شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، "رحیم ربیعی" از شبکه بهداشت و درمان مرودشت و "بهبود عسکری" از مرکز بهداشت شهدای انقلاب، به ترتیب رتبه های اول تا سوم و در گروه خواهران، "فاطمه امیری" از ساختمان مرکزی دانشگاه و "خدیجه برزگر" از دانشکده دندانپزشکی، به ترتیب رتبه اول و دوم را کسب کردند.  

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.