ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,11 مهر 1396

شبکه بهداشت و درمان

اخبار ورزشی

خسرو عواطفی نژاد

توسط جانباز شاغل در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان انجام گردید

کسب رتبه اول تیراندازی با تفنگ بادی

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقه تیراندازی تفنگ بادی 10 متر، در مجموعه ورزشی امام علی(ع) دانشکده پزشکی، برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: برگزاری این نوع مسابقات با تقویت روحیه نشاط در بین کارکنان، یادآور رشادت های هشت سال دفاع مقدس،است.

دکتر "سید ابوالفضل هاشمی اصل"، افزود: این مسابقه با همکاری مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و با حضور بیش از 35 نیروی مرد شاغل و بازنشسته دانشگاه و 15 نیروی خانم شاغل در دانشگاه ،برگزار شد.

او ادامه داد: در این دوره از مسابقه ها، "خسرو عواطفی نژاد" از شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، "رحیم ربیعی" از شبکه بهداشت و درمان مرودشت و "بهبود عسکری" از مرکز بهداشت شهدای انقلاب، به ترتیب رتبه های اول تا سوم و در گروه خواهران، "فاطمه امیری" از ساختمان مرکزی دانشگاه و "خدیجه برزگر" از دانشکده دندانپزشکی، به ترتیب رتبه اول و دوم را کسب کردند.  

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.