ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,22 مهر 1396

روز جهانی کودک

همزمان با روز جهانی کودک

جشن روز کودک وتکریم سالمندان

همزمان با روز جهانی کودک ،جشن گرامیداشت روز کودک ،همراه با تکریم سالمندان در شهرستان ارسنجان برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس واحد جمعیت وسلامت خانواده مرکز بهداشت ارسنجان گفت:همزمان با روز جهانی کودک ،به منظور آموزش نکات تربیتی به کودکان مهدهای کودک ورعایت احترام سالمندان ،جشن روز جهانی کودک ،با حضور سالمندان، در یکی از مهد کودک های شهر ارسنجان ،برگزار شد.

"معصومه شهوند نجیبی" افزود:طی هماهنگی به عمل آمده با خانواده کودکان مهد کودک "فرشته های کوچولو"،از پدر بزرگ ومادر بزرگ کودکان این مهد کودک برای حضور در جشن روز کودک ،دعوت به عمل آمده ونقاشی های کودکان با مضمون سالمندی، به رسم یادبود به سالمندان حاضر در این برنامه، اهدا گردید.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.