ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

خبرگزاری صدا و سیما

زمان ارسال :

یکشنبه,23 مهر 1396

سفره اطعام

در ایام ماه محرم

برپایی سفره بزرگ اطعام حسینی در ارسنجان

زرگترین سفره اطعام حسینی در ارسنجان پذیرای عزاداران ابا عبدالله حسین(ع) شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:
سید سعید حسینی بانی این مراسم گفت: این اطعام هر ساله در بیستم محرم انجام می شود  و در آن هفت هزار نفر میهمان سفره بابرکت حسینی هستند .

وی با یادآوری اینکه این سفره اطعام برای بیست و هفتمین سال پیاپی برپا شده است، افزود: امسال یک تن برنج مرغوب کامفیروزی و ۳۵۰ کیلوگرم گوشت گوسفند برای طبخ این اطعام صرف شده  و 380 نفر از ارادتمندان و عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین در پخت و برپایی این مراسم مشارکت کرده اند.

برای مشاهده فیلم مراسم کلیک کنید.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.