ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,26 مهر 1396

فرمانداری ارسنجان

کارگروه رفع موانع تولید

فرمانداری ارسنجان :

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان ارسنجان

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با حضور کاظمی فرماندار ، جمعی از روسای ادارات ،روسای بانکها و کارآفرینان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارسنجان ، در این جلسه ابتدا ، هریک از اعضا به توضیح وتبیین علل رکود یا توقف فعالیتهای واحدهای تولیدی و پیگیری و همکاری برای حل مشکل و رفع موانع مربوط به اشتغال با هماهنگی دستگاههای مرتبط پرداخت.

سید محمد یوسف کاظمی ضمن خوشامد گویی به حاضرین ، اظهار نمود: یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید مسائل اقتصادی کشور است وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال  "توسط مقام معظم رهبری بیان داشت : ایجاد اشتغال از جمله مهمترین اقدامات دولت است و همه مسئولین می بایست در خصوص اهمیت موضوع تلاش واهتمام ورزند.

فرماندار ارسنجان افزود : بانکها در چهارچوب مقررات در راستای برطرف نمودن مشکلات واحدهای تولیدی اقدام نمایند ، وی فعالیت های میان بخشی سازمانها و نهادها را از مهمترین گام های چاره اندیشی رفع موانع بر سر تولید و حرکت بسوی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال دانست.

کاظمی با تاکید بر ضرورت احصا و شناسایی دقیق مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان افزود: از اصلی ترین اهداف این کارگروه تسهیل و رفع موانع و شناسایی مشکلات رفع موانع و ارائه راه حل های  اساسی جهت فعال شدن  واحدهای تولیدی و صنعتی راکد شهرستان است .

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.