ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,26 مهر 1396

فرمانداری ارسنجان

کارگروه رفع موانع تولید

فرمانداری ارسنجان :

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان ارسنجان

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با حضور کاظمی فرماندار ، جمعی از روسای ادارات ،روسای بانکها و کارآفرینان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارسنجان ، در این جلسه ابتدا ، هریک از اعضا به توضیح وتبیین علل رکود یا توقف فعالیتهای واحدهای تولیدی و پیگیری و همکاری برای حل مشکل و رفع موانع مربوط به اشتغال با هماهنگی دستگاههای مرتبط پرداخت.

سید محمد یوسف کاظمی ضمن خوشامد گویی به حاضرین ، اظهار نمود: یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید مسائل اقتصادی کشور است وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال  "توسط مقام معظم رهبری بیان داشت : ایجاد اشتغال از جمله مهمترین اقدامات دولت است و همه مسئولین می بایست در خصوص اهمیت موضوع تلاش واهتمام ورزند.

فرماندار ارسنجان افزود : بانکها در چهارچوب مقررات در راستای برطرف نمودن مشکلات واحدهای تولیدی اقدام نمایند ، وی فعالیت های میان بخشی سازمانها و نهادها را از مهمترین گام های چاره اندیشی رفع موانع بر سر تولید و حرکت بسوی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال دانست.

کاظمی با تاکید بر ضرورت احصا و شناسایی دقیق مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان افزود: از اصلی ترین اهداف این کارگروه تسهیل و رفع موانع و شناسایی مشکلات رفع موانع و ارائه راه حل های  اساسی جهت فعال شدن  واحدهای تولیدی و صنعتی راکد شهرستان است .

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.