ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,26 مهر 1396

فرمانداری ارسنجان

کارگروه رفع موانع تولید

فرمانداری ارسنجان :

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان ارسنجان

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با حضور کاظمی فرماندار ، جمعی از روسای ادارات ،روسای بانکها و کارآفرینان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارسنجان ، در این جلسه ابتدا ، هریک از اعضا به توضیح وتبیین علل رکود یا توقف فعالیتهای واحدهای تولیدی و پیگیری و همکاری برای حل مشکل و رفع موانع مربوط به اشتغال با هماهنگی دستگاههای مرتبط پرداخت.

سید محمد یوسف کاظمی ضمن خوشامد گویی به حاضرین ، اظهار نمود: یکی از اولویت های دولت تدبیر و امید مسائل اقتصادی کشور است وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال  "توسط مقام معظم رهبری بیان داشت : ایجاد اشتغال از جمله مهمترین اقدامات دولت است و همه مسئولین می بایست در خصوص اهمیت موضوع تلاش واهتمام ورزند.

فرماندار ارسنجان افزود : بانکها در چهارچوب مقررات در راستای برطرف نمودن مشکلات واحدهای تولیدی اقدام نمایند ، وی فعالیت های میان بخشی سازمانها و نهادها را از مهمترین گام های چاره اندیشی رفع موانع بر سر تولید و حرکت بسوی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال دانست.

کاظمی با تاکید بر ضرورت احصا و شناسایی دقیق مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان افزود: از اصلی ترین اهداف این کارگروه تسهیل و رفع موانع و شناسایی مشکلات رفع موانع و ارائه راه حل های  اساسی جهت فعال شدن  واحدهای تولیدی و صنعتی راکد شهرستان است .

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


جشنواره دانش‌آموزی آداب و رسوم بومی و محلی در ارسنجان برگزار شد.
ظرفیت‌های بومی محلی ارسنجان به نمایش گذاشته شد.
مجموعه مقالات تاریخ مدرسه علمیه سعیدیه ارسنجان توسط حوزه هنری فارس در قالب کتاب منتشر می شود.
به مناسبت هفته پژوهش نگارخانه ماه حوزه هنری انقلاب اسلامی میزبان آثار قرآن نویسی و نسخ خوشنویسی خاندان ارسنجانی است.
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.