ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,2 آبان 1396

شبکه بهداشت و درمان

نمایشگاه

در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

برپایی نمایشگاه پویایی،بالندگی وجوانی جمعیت

نمایشگاه پویایی بالندگی و جوانی جمعیت، در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،برپا شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، در راستای اهداف برنامه سلامت باروری وتحکیم بنیان خانواده وبه منظور گرامیداشت هفته کودک وهفته ملی سلامت زنان، نمایشگاه پویایی،بالندگی وجوانی جمعیت و تکامل کودک ،به مدت یک هفته ،در سالن عمومی مرکز بهداشت ارسنجان ،برپا شد.

معصومه شهوند نجیبی"کارشناس واحد جمعیت وسلامت خانواده مرکز بهداشت ارسنجان،گفت: در این نمایشگاه ،تابلوهایی با عنوان توصیه هایی برای تکامل کودکان ، مشاوره های قبل از ازدواج ، اصول تحکیم روابط زناشویی و بنیان خانواده و بندهایی با مضمون ورزش نسخه اصلی سلامت زنان ،درمعرض بازدید عموم قرار گرفت.

این نمایشگاه توسط واحد جمعیت وسلامت خانواده مرکز بهداشت ارسنجان ،برپا گردید.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.