ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,2 آبان 1396

شبکه بهداشت و درمان

نمایشگاه

در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

برپایی نمایشگاه پویایی،بالندگی وجوانی جمعیت

نمایشگاه پویایی بالندگی و جوانی جمعیت، در شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،برپا شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، در راستای اهداف برنامه سلامت باروری وتحکیم بنیان خانواده وبه منظور گرامیداشت هفته کودک وهفته ملی سلامت زنان، نمایشگاه پویایی،بالندگی وجوانی جمعیت و تکامل کودک ،به مدت یک هفته ،در سالن عمومی مرکز بهداشت ارسنجان ،برپا شد.

معصومه شهوند نجیبی"کارشناس واحد جمعیت وسلامت خانواده مرکز بهداشت ارسنجان،گفت: در این نمایشگاه ،تابلوهایی با عنوان توصیه هایی برای تکامل کودکان ، مشاوره های قبل از ازدواج ، اصول تحکیم روابط زناشویی و بنیان خانواده و بندهایی با مضمون ورزش نسخه اصلی سلامت زنان ،درمعرض بازدید عموم قرار گرفت.

این نمایشگاه توسط واحد جمعیت وسلامت خانواده مرکز بهداشت ارسنجان ،برپا گردید.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.