ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پایگاه خبری پلیس

زمان ارسال :

شنبه,6 آبان 1396

نیروی انتظامی

کشف کالای قاچاق

قاچاق

فرمانده نیروی انتظامی خبر داد

لاستيك های لودر در ارسنجان متوقف شد

فرمانده انتظامي ارسنجان از كشف یک محموله لاستيك خارجي قاچاق به ارزش یک ميلیارد و 800 میلیون ريال در آن شهرستان خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

سرهنگ دوم "احمد فداكار" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در راستاي مبارزه با قاچاق كالا و ارز، ماموران انتظامي شهرستان ارسنجان هنگام گشت زني و كنترل محورهاي مواصلاتي به یك دستگاه كاميون بنز حامل لاستيك مشكوك شده و خودرو را براي بازرسي متوقف كردند.

وي افزود: ماموران در بازرسي از اين كاميون 24 حلقه لاستيك لودر كه فاقد هرگونه اسناد و مدارك گمركي بود كشف كردند.

سرهنگ فداكار ارزش محموله كشف شده را بنا به نظر كارشناسان، یک ميليارد و 800 ميليون ريال برآورد كرد و گفت: در اين خصوص يك نفر متهم دستگير و به مرجع قضائي معرفي شد.

اين مقام انتظامي استفاده از كالاهاي داخلي را يكي از لازمه هاي تحقق اقتصاد مقاومتي دانست و تصريح كرد: متاسفانه عده اي سودجو منافع اقتصادي كشور را زير پا گذاشته و اقدام به قاچاق كالاهاي خارجي كه بي كيفيت هم هستند، مي كنند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.