ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

خبرگزاری آنا

زمان ارسال :

شنبه,13 آبان 1396

دانشگاه آزاد اسلامی

سیزده آبان

راهپیمایی

به مناسبت سیزده آبان ماه

حضور دانشگاهیان ارسنجان در راهپیمایی روز سیزدهم آبان ماه

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان با حضور در راهپیمایی 13 آبان همصدا با ملت ایران انزجار خود را از استکبار جهانی فریاد زدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

دکتر محمد مهدی رحیمی در حاشیه این راهپیمایی گفت: مبارزه با استکبار برای ما یک تکلیف سیاسی است و بر خود لازم میدانیم در هر کجا که وهر زمان حضور داریم برای احقاق حق خود با استکبار مبارزه کنیم، نه تنها امروز بلکه همه روزهای ما روز مبارزه با استکبار و یاوه گویی‌های مستکبران است، 13 آبان حرکت‌های دانشجویی در اوج درایت و کنجکاوی برگ زرینی از تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زد که حماسه‌ای جاودان و روزی ماندگار را برای مبارزه با استکبار ساخت.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.