ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,4 آذر 1396

شبکه بهداشت و درمان

دانش آموزان

اختلالات جسمی

رییس شبکه بهداشت و درمان ارسنجان :

بهره مندی دانش آموزان دارای اختلال از خدمات وتسهیلات ویژه درمانی، در ارسنجان

دانش آموزان مدارس ارسنجان ،ازخدمات وتسهیلات ویژه درمانی وتخصصی ،بهره مند می شوند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،گفت:با توجه به پایش سلامت دانش آموزان مدارس شهرستان ارسنجان توسط بهورزان خانه های بهداشت،تیم های مراقب سلامت وپزشکان خانواده وشناسایی دانش آموزان دارای اختلالات تغذیه ای ،بینایی،شنوایی وحرکتی،خدمات وتسهیلات ویژه درمانی برای آنان در نظر گرفته شده است.

دکتر "کورش قنبری"،افزود:با هدف کاهش ورفع عوارض ناشی از وجود اختلالات جسمی وروانی دانش آموزان،ارتقای سطح سلامت روانی وارایه خدمات تخصصی به آنان ،با همکاری اداره آموزش وپرورش وشبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،دانش آموزان معرفی شده از مدارس ،بصورت ویژه وخارج از نوبت،توسط متخصصین حاضر دردرمانگاه تخصصی بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ،پذیرش شده واز خدمات تخصصی این درمانگاه بهره مند خواهند شد.

در اجرای این طرح، دانش آموزان 75 مدرسه شهرستان ارسنجان، تا پایان اسفند امسال، از این خدمات استفاده می نمایند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.