ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,5 دی 1396

شبکه بهداشت و درمان

طرح آموزش جوانان

پیشگیری از حوادث

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان:

آغاز اجرای طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان منطقه خبریز

اولین دوره آموزشی طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان،با حضور جوانان دهستان خبریز ،برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس سلامت نوجوانان ،جوانان ومدارس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:مرحله نخست طرح آموزش جوانان وپیشگیری از حوادث حمل ونقل، با حضور بخشدار مرکزی،رییس هلال احمر،رییس شبکه بهداشت ودرمان ،کارشناس پلیس راه محور شیراز-اصفهان،جمعی از شوراهای اسلامی ودهیاران وجوانان دهستان خبریز، برگزار شد.

"فرشته کریمی پور"،افزود:در این جلسه آموزشی که حدود یکصد نفر از جوانان حضور داشتند،مهندس "امین شیروانی"،دکتر "کورش قنبری" رییس شبکه بهداشت ودرمان،سروان "علی جامع"کارشناس پلیس راه سعادتشهر،"رضا زاده "رییس اداره هلال احمر و"مهدی زارع"رییس شورای بخش ارسنجان ، در خصوص لزوم آشنایی قشر جوان با راهکارهای پیشگیری از حوادث ناشی از حمل ونقل،قوانین راهنمایی و رانندگی و راه های امداد رسانی ونجات مصدومان ،مطالب مفید آموزشی به شرکت کنندگان ارایه نمودند.

در این جلسه،پرسشنامه مرتبط با این طرح ،در بین جوانان توزیع و کتاب های پیشگیری از حوادث  حمل ونقل در جوانان ،به شرکت کنندگان تحویل شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.