ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,7 بهمن 1396

شبکه بهداشت و درمان

در شبکه بهداشت و درمان ارسنجان صورت گرفت

بررسی آخرین اقدامات مقابله با بیماری سالک وآنفولانزا درشهرستان ارسنجان

در جلسه کمیته سالک وآنفولانزا،مهمترین فعالیت های انجام شده برای مقابله با این بیماری ها بررسی و طرح های جدید دراین کمیته ،به تصویب رسید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:در جلسه مشترک کمیته های سالک وآنفولانزا،مهمترین اقدامات انجام شده برای پیشگیری ومقابله با این بیماری ها بررسی وبرخی ازپیشنهادهای جدید اعضای کمیته ، به تصویب رسید.

"اصغر اخوان"،افزود:در این کمیته دکتر"کورش قنبری "رییس شبکه بهداشت ودرمان،با اشاره به نتیجه مثبت اقدامات صورت گرفته وکاهش 80درصدی بروز سالک در9 ماهه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل درشهرستان ارسنجان ،خلاصه ای از اقدامات انجام شده برای پیشگیری ومقابله با بیماری های سالک وآنفولانزا را،ارایه نمود.

اخوان از تصویب طرح پایش وبررسی زیستگاه پرندگان مهاجر توسط کارشناسان سازمان محیط زیست ، مقابله با فروش مرغ زنده در سطح شهر، بررسی ورودی وخروجی های شهرستان در زمان های نیاز به قرنطینه، تسطیح اماکن مخروبه شهری وسمپاشی کانون های بیماری سالک، همکاری ادارات مرتبط با محیط زیست ،دام وطیور وجمع آوری ودفن زباله با شبکه بهداشت ودرمان ، به منظور اجرای طرح های پیشگیرانه مبارزه با سالک وآنفولانزا، در شهرستان ارسنجان خبر داد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.