ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,9 بهمن 1396

شبکه بهداشت و درمان

فنی و حرفه ای

فنی وحرفه ای ارسنجان،

ایستگاه پنجم طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان

جلسه آموزشی پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان ،با حضور تعدادی ازکارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ارسنجان ،برگزار شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس سلامت نوجوانان،جوانان ومدارس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:در ادامه اجرای طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان ،با همکاری رییس سازمان فنی وحرفه ای ارسنجان دوره آموزشی "آشنایی با حوادث حمل ونقل در جوانان" با حضور دکتر"کورش قنبری"رییس شبکه بهداشت ودرمان و"علیرضا رضا زاده"رییس جمعیت هلال احمر ،در کارگاه آموزشی فنی وحرفه ای ارسنجان، برگزار شد.

"فرشته کریمی پور"،افزود:در این جلسه،رییس شبکه بهداشت ودرمان به بررسی عوامل زمینه ای ، رفتاری  وروانشناختی ایجادحوادث رانندگی و راهکارهای مقابله با وقوع تصادفات، توضیحاتی ارایه نمود.

رییس جمعیت هلال احمر ارسنجان نیز،توصیه هایی در خصوص چگونگی پیشگیری از حوادث وسوانح ونقش آموزش های مهارتی در پیشگیری از حوادث حمل  نقل در جوانان ارایه وبرخی از اقدامات لازم برای امداد و نجات مصدومان ناشی از تصادف را، برشمرد.

توزیع کتابچه راهنمای طرح پیشگیری از حوادث حمل و نقل در جوانان و فرم های نظر سنجی از جمله اقداماتی بود که در کنار برگزاری دوره ،اجرا واز تعدادی از علاقمندان به شرکت در دوره های مربی گری این طرح ،ثبت نام شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.