ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان

زمان ارسال :

پنج شنبه,19 بهمن 1396

شبکه بهداشت و درمان

روز پرستار

به مناسبت روز پرستار

حضور تعدادی ازمسئولین وروسای ادارات ارسنجان ،در مراسم تبریک روز پرستار

به مناسبت روز پرستار،معاون فرماندار وتعدادی از مسئولین و روسای ادارات،با حضور در بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان ،ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفتند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،سرپرست بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان، گفت:معاون فرماندار ،مسئولین وتعدادی از روسای ادارات شهرستان ارسنجان به مناسبت روز پرستار ،در بخش های مختلف بیمارستان ارسنجان حضور یافته وفرا رسیدن میلاد حضرت زینب (س)و روز پرستار را به کارکنان وپرستاران،تبریک گفته واز بیماران بخش های بستری عیادت کردند.

دکتر "فرناز نیرومند"،افزود:معاون فرماندار ارسنجان پرستاران را اسوه های صبر، عطوفت و متکی به صفات نیک انسانی معرفی کرد که در شرایط طاقت فرسای کاری با روحیه ای برگرفته از ویژگی های والای حضرت زینب(س)،بانوی استقامت و شکیبایی، تلاش می کنند درد های بیماران را با فداکاری و حس انسان دوستی کاهش داده و امید به زندگی را به آنان بازگردانند.

در این برنامه،"محمد علی زارع"معاون فرماندار،جانشین فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان،بخشدار مرکزی ،رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی،رییس شبکه ،رییس مرکز بهداشت وجمعی از کارکنان واعضای بسیج جامعه پزشکی ، با حضور در بخش های اتفاقات،بستری،جراحی ،سی سی یو،دیالیز وکولیز بیمارستان،ضمن اهدای شاخه گل و تبریک روز پرستار ،از زحمات آنان تقدیر کرده واز بیماران بستری در بخش ها ،عیادت نمودند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.