ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

پنج شنبه,6 اردیبهشت 1397

شبکه بهداشت و درمان

هفته سلامت

مناسبت ها

دانش آموزان

سلامت

به مناسبت آغازهفته سلامت

نواخته شدن زنگ سلامت ،با حضور فرماندار و روسای ادارات ارسنجان

درنخستین روز از هفته سلامت، زنگ سلامت در مدرسه شهید سید "جمال حسینی" ارسنجان ،به صدا در آمد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس آموزش سلامت مرکز بهداشت ارسنجان، گفت:به مناسبت آغازهفته سلامت ،درآیینی با حضور فرماندار وتعدادی از مسئولین وروسای ادارات،زنگ سلامت در مدرسه سه ستاره مروج سلامت شهید سید "جمال حسینی" شهر ارسنجان، به صدا در آمد.

"زهره یاکریم" افزود:در این برنامه که با هدف ترویج فرهنگ سلامت وایجاد نشاط در دانش آموزان، هر ساله در یکی از مدارس اجرا می گردد،برنامه های متنوعی، توسط دانش آموزان، اجرا گردید.

دکتر "کورش قنبری"رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،دراین مراسم برشمردن اهداف طرح تحول سلامت وبرنامه های سلامت محوردر شهرستان ارسنجان،بر لزوم افزایش تحرک بدنی واصلاح رژیم های نامناسب غذایی رایج درجامعه وپوشش همگانی سلامت در همه مناطق شهرستان تاکید کرده و مهم ترین شاخص های توسعه پایدار ،که زیر بنای آن ارتقای سلامت همگانی است ،را تبیین کرد.

سید "محمد یوسف کاظمی"فرماندار شهرستان ارسنجان نیز با اشاره به طرح های عمرانی در دست اجرادر شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،راه اندازی این طرح ها را گامی در جهت پوشش همگانی سلامت برای همه عنوان کرد وافزود:با تامین زیر ساخت ها وفضاهای فیزیکی مورد نیاز شهرستان ،امکانات برای اجرا وپوشش همگانی سلامت برای اقشار مختلف مردم مهیا خواهد شد.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.