ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

پنج شنبه,6 اردیبهشت 1397

شبکه بهداشت و درمان

هفته سلامت

نمایشگاه

سلامت

ارسنجان

به مناسبت هفته سلامت

افتتاح نمایشگاه سلامت در ارسنجان

نمایشگاه سلامت،با حضور فرماندار وجمعی ازمسئولان ادارات شهرستان ارسنجان ،افتتاح شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،کارشناس سلامت نوجوانان،جوانان ومدارس مرکز بهداشت ارسنجان ،گفت:همزمان با هفته سلامت ،نمایشگاه سلامت با حضور فرماندار وجمعی از مسئولین ادارات ونهادهای شهرستان ارسنجان ،افتتاح گردید.

"فرشته کریمی پور"،افزود:به منظور افزایش آگاهی وارتقای خلاقیت های دانش آموزان مدارس وگروه سنی نوجوانان ،نمایشگاهی از میان وعده های غذایی سالم،شناسایی آسیب های اجتماعی ومشاوره روانشناسی،بازی ها،مسابقات فکری وخلاقانه در کنار آموزش حضوری مهارت های زندگی،توزیع مطالب وکتابچه های بهداشتی وارزیابی سلامت دانش آموزان (بررسی BMI،فشار وقند خون)، در محل برگزاری نمایشگاه های اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ارسنجان ،برگزار شد.

فعالیت این نمایشگاه تا پایان هفته سلامت ادامه داشته ودانش آموزان مدارس ارسنجان روزانه از این مکان بازدید ودر حاشیه برگزاری آن،میزان قند وفشار خون مراجعین ،اندازه گیری می شود.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.