ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

پنج شنبه,6 اردیبهشت 1397

شبکه بهداشت و درمان

اعیاد شعبانیه

روز پاسدار

ارسنجان

هفته سلامت

به مناسبت اعیاد شعبانیه،روز پاسدار وهفته سلامت صورت گرفت

دیدار بافرمانده سپاه ناحیه ارسنجان در هفته سلامت

جمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان به مناسبت اعیاد شعبانیه،روز پاسدار وهفته سلامت ،با فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان، دیدار کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،مسئول فرهنگی وروابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،گفت:همزمان با هفته سلامت واعیاد شعبانیه مسئولین وجمعی از کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان با حضور در دفتر فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان ،ضمن تبریک روز پاسدار واعیاد شعبانیه،برنامه های هفته سلامت در شهرستان ارسنجان را، تشریح کردند.

"محمدباقر جاویدی"،گفت:در این دیداردکتر"کورش قنبری"رییس شبکه ودکتر "علی ایزدی"معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان،استفاده از پتانسیل نیروهای بسیجی  درپوشش مناسب برنامه های مختلف آموزشی وبهداشتی در حال اجرا در طول سال 97 وهفته سلامت را گامی مثبت واثر بخش در توزیع یکسان امکانات وپوشش همگانی سلامت ،عنوان کردند.

سرهنگ"مهدی قادری"نیز در این دیدار، ضمن قدردانی از حضور مسئولین وکارکنان شبکه بهداشت ودرمان،آمادگی خود وهمکارانش برای مشارکت در برنامه های سلامت محور وطرح های هفته سلامت را،اعلام کرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.