ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری صدا و سیما

زمان ارسال :

چهارشنبه,26 اردیبهشت 1397

خیرین

آموزش و پرورش

مدیر آموزش و پرورش ارسنجان:

تجلیل از خیران فرهنگ ساز

در ششمین جشنواره خیران مدرسه ساز ارسنجان از خیران این شهرستان تجلیل شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

مدیر آموزش و پرورش ارسنجان گفت: این همایش با حضور بیش از ۸۰۰ نفر از خیرین مدرسه‌ساز ارسنجان و با هدف توسعه مشارکت، ایجاد بستر مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان و تکریم و تجلیل از خیرین برگزار شد.
خادمی افزود: هرسال به طور میانگین ۱۱۰۰ متر به فضای آموزشی مدارس ارسنجان اضافه می‌شود .
موصلی، مدیر کل نوسازی مدارس فارس هم گفت: این شهرستان با پیشینه خوبی که با همت خیرین مدرسه‌ساز داشته، یکی از شهرستان‌های پیشتاز در ساخت، توسعه، مقاوم سازی و تجهیز مدارس است و در این همایش نیز با کمک‌های خود سهم بزرگی در ساخت و نوسازی مدارس خواهند داشت.
وی همچنین در بازدید از طرح‌های آموزشی نیمه‌تمام شهرستان ارسنجان گفت: تمامی این طرح‌ها با کمک دولت به زودی تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید. 
در این همایش، خیرین مدرسه ساز با تعهد پرداخت وجه نقد به مبلغ بیش از ۱۶ میلیارد ریال در تجهیز و نوسازی مدارس همکاری کردند. 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.