ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,7 خرداد 1397

شبکه بهداشت و درمان

سلامت

بیماری های واگیر

توسط شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان برگزار گردید

آموزش بیش از 1100 نفر، برای مقابله با بیماری های واگیر در ارسنجان

طی یک ماه گذشته بیش از 1100نفر از مردم شهرستان ارسنجان، در کلاس های آموزشی پیشگیری ومبارزه با بیماری های واگیر ،شرکت کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:با هدف افزایش آگاهی مردم برای پیشگیری ومقابله با بیماری های واگیر،دوره های آموزشی مستمر وفشرده در مدارس و مراکز جامع سلامت شهرستان ارسنجان،برگزار شد.

دکتر"علی ایزدی"،افزود:دانش آموزان مدارس،سفیران وداوطلبان سلامت ،والدین دانش آموزان وبهورزان ،مراقبان سلامت به عنوان مهم ترین گروه های هدف ،در دوره های آموزشی آشنایی و روش هایی مقابله با تب مالت،سالک ،هاری،هپاتیت،ایدز،سل،آنفولانزا شرکت کردند.

"اصغر اخوان"کارشناس مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت ارسنجان نیزبا اشاره به برگزاری بیش از 30 کلاس آموزشی با همکاری اداره آموزش وپرورش در سطح مدارس وآموزشگاه ها،ارتقای سطح اطلاعات دانش آموزان و والدین آنها را برای پیشبرد اهداف خودمراقبتی فردی واجتماعی، بسیار موثر عنوان کرد وافزود:علاوه بر دانش آموزان مدارس،بهورزان ،مراقبان ،سفیران ورابطان سلامت نیز در انتقال این آموزش ها سهیم شده وبا برگزاری دوره های آموزشی عمومی،مطالب آموخته شده را به مردم انتقال ،خواهند داد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.