ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,11 تیر 1397

فرمانداری ارسنجان

کاظمی فرماندار ارسنجان:

حمایت از توسعه گلخانه های صنعتی و ارائه خدمات مطلوب به پویایی اقتصاد کمک می کند .

فرماندار ارسنجان به همراه سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس، معاون فرماندار، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان و چند تن از کارشناسان از دوگلخانه صنعتی در بخش مرکزی ارسنجان بازدید کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در این بازدید فرماندار با بیان اینکه شهرستان چند سالی با خشکسالی روبرو و دست و پنجه نرم می کند گفت روی آوردن به  تولید محصولات گلخانه ای و صنایع کم آب بهترین راه برون رفت از بحران کم آبی و خشکسالی در شهرستان می باشد. وی افزود حمایت از کشاورزان مبنی بر راه اندازی و توسعه تولیدات گلخانه ای  علاوه بر افزایش کیفیت بالای محصول، باعث پویایی اقتصاد شهرستان و حمایت از بخش تولید نیز خواهد شد.

 در این بازدید سرکار خانم فولاد فر مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس ضمن ابراز خرسندی و امیدواری نسبت به طرح های ایجاد شده  با توجه به بحران کم آبی بخصوص در بخش کشاورزی تأکید نمود ضروری است در زمینه تغییر شیوه تولید از سنتی به صنعتی تمهیدات لازم اندیشیده شود، زیرا اثبات شده است صنعتی بودن علاوه بر تولید محصول بهتر و با کیفیت تر به هدر رفتن انرژی و مصرف آب نیز کمک خواهد کرد.

خانم فولادفر با عنایت به درخواست فرماندارشهرستان مبنی برحمایت کشاورزان در بحث توسعه صنعت گلخانه ای و صنایع کم آب گفت، با توجه به سیاست اتخاذ شده مبنی بر ایجاد صنایع و کشت های کم آب وگلخانه ای باید از زمان و فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را برد و ما نیز در این خصوص از هیچ کوشش و حمایتی دریغ نخواهیم کرد .

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.