ارسال شده توسط :

-

منبع :

خبرگزاری شیرازه

زمان ارسال :

شنبه,27 مرداد 1397

شهرداری ارسنجان

استیضاح

رییس شورای شهر ارسنجان:

شهردار ارسنجان استیضاح و برکنار شد

کامران میرزایی شهردار ارسنجان عصر چهارشنبه 24 مرداد در جلسه شورای شهر ارسنجان استیضاح و برکنار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:
 
به گزارش شیرازه، عصر چهارشنبه 24 مرداد جلسه شورای شهر ارسنجان با حضور اعضا این شورا و شهردار برگزار و کامران میرزایی شهردار ارسنجان استیضاح شد.
 
حسین نعمتی رییس شورای شهر ارسنجان در گفتگو با خبرنگار شیرازه در مورد استیضاح شهردار ارسنجان گفت: موضوع استیضاح از چند مدت پیش مطرح بود اما به شهردار فرصت داده شده بود تا اقدامات مورد نظر را انجام دهد.
 
وی افزود: بنا به قولی که به مردم داده شد و اقداماتی که قرار بود شهردار در فرصت داده شده انجام دهد و نداد؛ در جلسه دیروز استیضاح نهایی انجام شد.
 
نعمتی با اشاره به دلایل استیضاح شهردار خاطر نشان کرد: غیبت مکرر وی در محل کار، انجام اقداماتی بدون مصوبه شورا، بر خورد بد با ارباب رجوع، پرداخت نشدن طلب پیمانکاران، نارضایتی مردم، پرداخت نشدن بدهی ادارات مثل برق و گاز و ... از جمله دلایل استیضاح شهردار بوده است.
 
وی با بیان اینکه استیضاح شهردار رای آورده و از نظر شورای شهر میرزایی دیگر شهردار نیست و فردی جایگزین نیز به عنوان سپررست انتخاب شده است گفت: فعلا شرایطی و ملاحظاتی در میان است که بصورت رسمی نمی توانم بگویم که دیگر میرزایی شهردار نیست اما نتیجه نهایی تا چند روز آینده مشخص خواهد شد. 
 
گفتنی است در جلسه دیروز شورای شهر ارسنجان مجید ابراهیمی که سابقه شهرداری ارسنجان نیز در کارنامه دارد با رای اعضا به عنوان سرپرست انتخاب شد. 
.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.