ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,31 مرداد 1397

شبکه بهداشت و درمان

سلامت

دندانپزشکی

با همکاری معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شد:

ارایه خدمات دندانپزشکی به مناطق محروم شهرستان ارسنجان

طی 10 روز حضور تیم سیار دندانپزشکی در مناطق محروم شهرستان ارسنجان، 303نفر از خدمات این تیم بهره مند شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،گفت: با هدف ارتقای سلامت دهان و دندان و دسترسی عادلانه به خدمات سلامت، یک کلینیک سیار دندانپزشکی با همکاری معاونت اجتماعی دانشگاه به مناطق محروم شهرستان ارسنجان ،اعزام شد.

دکتر "کورش قنبری" افزود: با توجه به هزینه های سنگین دندانپزشکی و به منظور دستیابی به اهداف طرح تحول نظام سلامت و ارتقای سلامت بهداشت دهان و دندان ،تیم ارایه خدمات سیار دندانپزشکی با حضور در مناطق محروم دهستان های "علی آبادملک"،"خبریز"و"شوراب"، خدمات بهداشت دهان ودندان را به مردم این مناطق، ارایه نمودند.

دکتر"علی ایزدی"معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان ،از ارایه خدمات کشیدن،پرکردن ،پالپوتومی وسایر خدمات دندانپزشکی رایگان ،درمدت 10 روز حضور تیم سیار دندانپزشکی در مناطق محروم شهرستان ارسنجان، خبر داد.

او از همکاری معاونان اجتماعی وبهداشتی دانشگاه ،بخشدار مرکزی ودندانپزشک این تیم، قدردانی کرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.