ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,31 مرداد 1397

شبکه بهداشت و درمان

مجمع خیرین سلامت

خیر نمونه

در شانزدهمین اجلاس سالانه خیرین تامین سلامت فارس معرفی گردید

حاج "یدالله رضایی"به عنوان خیر برگزیده شهرستان ارسنجان

شانزدهمین اجلاس سالانه مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس، در شیراز برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

شانزدهمین اجلاس سالانه مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس، در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رابط مجمع خیرین تامین سلامت شهرستان ارسنجان،گفت:به منظور همفکری نیک اندیشان عرصه سلامت وتقدیر از خیرین برترسلامت  استان فارس، شانزدهمین اجلاس سالانه خیرین تامین سلامت در شیراز برگزار ومسئولان برگزاری این همایش از کمک های خیرین در عرصه بهداشت وسلامت مردم ،تقدیر کردند.

"محسن خلیلی" افزود:در این اجلاس ،دکتر «محمود تابنده» رییس هیات مدیره مجمع خیرین تامین سلامت فارس، با ارایه گزارشی از عملکرد خیرین در سال گذشته، از هزینه کرد بیش از ۸۱ میلیارد تومان در زمینه های بهداشت و درمان وبرگزاری بیش از ۲۲ جلسه از سوی مجمع خیرین تامین سلامت فارس به منظور بررسی زمینه های کار خیر در استان، خبر داد.

در این اجلاس از حاج "یدالله رضایی"خیر برگزیده شهرستان ارسنجان که زمین مرکز مدیریت فوریت های پزشکی واورژانس 115  ارسنجان را اهدا کرده بود ،تقدیر شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.