ارسال شده توسط :

-

منبع :

ایرنا

زمان ارسال :

سه شنبه,6 شهریور 1397

هفته دولت

افتتاح

پروژه های عمرانی

به مناسبت هفته دولت

11 طرح عمرانی در ارسنجان به بهره برداری رسید

11 طرح عمرانی در شهرستان ارسنجان در آیینی به مناسبت هفته دولت با اعتباری افزون بر 130 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس شامگاه شنبه در دومین روز از هفته دولت در آیین بهره برداری از این پروژه ها افزود: این پروژه ها شامل پروژه های دولتی و بخش خصوصی است که با وجود فشارها و تنگناها در جهت رفاه و آسایش مردم این شهرستان اجرا شده است.
عنایت اله رحیمی افزود: از جمله این پروژه ها می توان به استخر سرپوشیده دانش آموزی که نخستین استخر دانش آموزی استان است، مرکز و کلینیک بهداشتی و همچنین گازرسانی به 9 روستا، یک واحد سردخانه و یک گلخانه اشاره کرد.
وی، رفع مشکلات مردم شهرستان ارسنجان و دیگر نقاط استان در زمینه کم آبی و بیکاری را از دغدغه های اصلی مدیریت ارشد استان فارس برشمرد و گفت: ما از فشارهایی که خشکسالی و به دنبال آن بیکاری بر مردم وارد می کند اطلاع داریم و از این بابت بسیار نگرانی و دغدغه داریم و همه سعی و کوشش خود را نیز به کار می گیریم که از هر فرصتی برای بهبود شرایط و حل مشکلات مردم استفاده کنیم.
او اظهار داشت: به رغم مشکلات پیش رو به دنبال این هستیم که با اجرای پروژه های مختلف حرکت روز به جلو این شهرستان را رقم بزنیم.
**اخلاص و مردمی بودن، نام شهیدان رجایی و باهنر را ماندگار کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولتگفت: از جمله ویژگی های این 2 شهید بزرگوار که سبب ماندگاری نام آنها شد می توان به اخلاص، مردمی بودن و ولایتمداری اشاره کرد.
رحیمی افزود: در حقیقت راه و روش و منشی که آنها در پیش گرفتند سبب شد که نامشان برای همیشه در تاریخخ انقلاب اسلامی ماندگار شود.
وی ادامه داد: همه ما به عنوان خدمتگزاران مردم و نظام باید راه و روش آنها را ملاک عمل و سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.
معاون استاندار فارس اظهار داشت: امروز با وجود فشارهای دشمنان به کشور و نظام، ما به پشتوانی ملت بزرگ و راهبری های رهبر معظم انقلاب دلگرم و امیدوار هستیم و اطمینان داریم که کشور و نظام از این گردنه سخت نیز عبور خواهد کرد و دشمن باری دیگر در ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان ناکام خواهد ماند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.