ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,17 شهریور 1397

شبکه بهداشت و درمان

هفته دولت

افتتاح

در ششمین روز از هفته دولت

بهره برداری از دو طرح عمرانی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان

درادامه بهره برداری ازطرح های تحول سلامت ،یک باب خانه پزشک ویک خانه بهداشت با حضور فرماندار ومسئولین محلی شهرستان ارسنجان،افتتاح شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان در آیین افتتاح خانه پزشک مرکز خدمات جامع سلامت روستایی "علی آباد ملک" ارسنجان ،گفت:بسته های خدمتی سلامت محور وتامین زیر ساخت های بهداشتی ودرمانی یکی از اهداف مهم طرح تحول سلامت بوده که با تامین اعتبارات مورد نیاز طرح های عمرانی با همکاری  معاونت بهداشتی دانشگاه ،پروژه های عمرانی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،با فواصل زمانی کوتاهی، به بهره برداری خواهند رسید.

دکتر "کورش قنبری" افزود:علاوه بر این خانه پزشک که زمینه استقرار پزشکان خانواده را در محیط روستا فراهم می کند،بخش اتفاقات بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) به همراه سه باب خانه بهداشت فرسوده که نوسازی شده ودر مراحل پایانی تکمیل وراه اندازی است از جمله این طرح ها می باشد که در آینده ای نزدیک، شاهد بهره برداری از آنها خواهیم بود.

رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، اضافه کرد:این خانه پزشک با زیر بنای یکصد متر مربع واعتباری بالغ بریک میلیاردو دویست میلیون ریال احداث شده وهمزمان با افتتاح این طرح ،بهره برداری از خانه بهداشت روستای خبریز نیز آغاز خواهد شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.