ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

پنج شنبه,12 مهر 1397

شبکه بهداشت و درمان

هفته دفاع مقدس

عیادت از بیماران

فرمانداری ارسنجان

امام جمعه ارسنجان

به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد؛

عیادت فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ومسئولان شبکه بهداشت ،از بیماران بستری در بیمارستان ارسنجان

فرمانده سپاه،بخشدار مرکزی ،رییس شبکه بهداشت ودرمان و رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان از بیماران بستری در بخش های بستری این بیمارستان ،عیادت کردند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،به مناسبت هفته دفاع مقدس، سرهنگ "مهدی قادری"فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان،دکتر "کورش قنبری"رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،دکتر علی ایزدی ،رییس مرکز بهداشت ارسنجان به همراه جمعی ازکارکنان ومسئولین بسیج جامعه پزشکی، با حضور در بخش های بستری بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان ، با اهدای شاخه گل به بیماران وکارکنان بیمارستان،هفته دفاع مقدس را به آنها تبریک گفتند.

در این برنامه رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان با تبریک هفته دفاع مقدس وتجلیل از رشادت های ایثارگران ورزمندگان دوران دفاع مقدس ،گزارشی از حضور متخصصین مختلف در بیمارستان ودرمانگاه تخصصی و نتایج این حضور در کیفیت ارایه خدمات درمانی وافزایش تعداد اعمال جراحی در اتاق عمل بیمارستان،ارایه نمود.

بیماران بستری در این بخش ها ضمن ابراز رضایت از نحوه ارایه خدمات ،از زحمات مسئولین وکارکنان بیمارستان ،قدردانی کردند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.