ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

چهارشنبه,2 آبان 1397

شبکه بهداشت و درمان

اعتیاد

جوانان

محور آموزش کارآموزان فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد درارسنجان

پیشگیری از رفتارهای پرخطردر جوانان

دوره آموزشی پیشگیری از رفتارهای پر خطر در جوانان،در جمع کارآموزان اداره فنی وحرفه ای ومرکز ترک اعتیاد ارسنجان ،برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،دکتر"علی ایزدی"معاون بهداشتی ورییس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:با هدف ارتقای سطح آگاهی گروه سنی جوانان و پیشگیری از رفتارهای پر خطر در آنها،برنامه آموزشی پیشگیری از رفتارهای مخاطره آمیز در مراکز مرتبط با جوانان در حال برگزاری می باشد.

کارشناس بیماری های واگیر مرکز بهداشت ارسنجان در جمع جوانان مرکز آموزش فنی وحرفه ای ارسنجان،مطالبی در زمینه راه های پیشگیری از بیماری های واگیر از جمله، ایدز  هپاتیت،بیماری های آمیزشی و راه های انتقال آنها را ارایه نمود.

"اصغر اخوان" در جمع افراد مرکز ترک اعتیاد روستای "خبریز"ارسنجان، با اشاره به شیوع بیماری ایدز،هپاتیت وسل در بین معتادان به مواد مخدر،مهم ترین راه مقابله با این بیماری ها را پیشگیری وخودمراقبتی عنوان کرد.

در حاشیه برگزاری این جلسات  ،پمفلت های آموزشی نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.