ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

پنج شنبه,8 آذر 1397

شبکه بهداشت و درمان

طرح سلامت کارکنان

به همت شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان برگزار گردید

برداشته شدن دومین گام اجرای بسته سلامت کارکنان دولت در شهرستان ارسنجان

دومین گام اجرای بسته سلامت کارکنان دولت با حضور رابطان معرفی شده از سوی ادارات شهرستان ارسنجان ،در جلسه اجرای بسته سلامت کارکنان دولت، برداشته شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،گفت:با هدف افزایش بهره وری سازمانی ،رشد اقتصادی و کیفیت کار در جامعه که کارکنان دولت نقش بسزایی در آن دارند ،«برنامه عملیاتی بهبود وضعیت سلامت کارکنان» بر اساس «بسته پایه  خدمات سلامت کارکنان دولت» در وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی، تدوین گردید.

دکتر "کورش قنبری" با اشاره به نقش سرمایه گذاری در عرصه سلامت شاغلین درافزایش بهره وری سازمانی و رشد اقتصادی جامعه، وجود هر عامل خطر، بیماری یا اختلال در کارکنان یا محیط کار آنها را موثر بر کاهش کیفیت کار این نیروهای مولد در اقتصاد جامعه عنوان کرد وافزود:سرمایه گذاری در زمینه سلامت و پیشگیری، تشخیص و درمان زودهنگام بیماری ها وبه ویژه بیماری های غیرواگیر و عوامل خطر آن ها وتامین محیط کار سالم و ایمن، تاثیر بسزایی بر افزایش بهره وری سازمانی و رشد اقتصادی و کیفیت کار در جامعه، خواهد داشت.

کارشناس بیماری های غیر واگیر مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:بر اساس بسته سلامت کارکنان،موضوع سلامت کارکنان دولت در دستور کار کمیته سلامت و امنیت غذایی شهرستان ارسنجان قرار گرفته و روسای ادارات ارسنجان ،در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی که در فرمانداری ارسنجان برگزار شد،با نحوه اجرای بخشنامه خدمات سلامت کارکنان دولت ، آشنا شدند.

"زهرا خادمیان"،افزود:در طرح بسته سلامت کارکنان دولت ،ابتدا شناسنامه سلامت کارکنان ادارات تشکیل شده ومعاینات دوره ای برای هر یک از شاغلین با هدف شناسایی زودهنگام بیماران و افراد در معرض خطر و پیشگیری و درمان به موقع این افراد انجام شده که می تواند کیفیت زندگی و طول عمر آنها را ،افزایش دهد.

او از برگزاری دومین جلسه اجرای طرح بسته سلامت کارکنان با حضور رابطان معرفی شده از سوی ادارات ،در مرکز بهداشت ارسنجان خبر دادواضافه کرد:جلسات مدون آموزشی نیز به صورت مستمر برای کارکنان ادارات ارسنجان برگزار خواهد شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.