ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,13 آذر 1397

شبکه بهداشت و درمان

تقدیر از واحد های بهداشت محیط برتردانشگاه علوم پزشکی،

کسب رتبه برتر واحد بهداشت محیط ارسنجان در ارزیابی سال96 دانشگاه علوم پزشکی

مراسم تقدیر از واحد های بهداشت محیط برتردانشگاه علوم پزشکی ،با حضور مشاور عالی رییس دانشگاه ومعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان،گفت:در ارزیابی عملکرد بهداشت محیط واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز،بهداشت محیط مرکز بهداشت ارسنجان در جمع شبکه های برتر این ارزیابی قرار گرفته واز زحمات آنها تقدیر شد.

دکتر"کورش قنبری" ضمن ارج نهادن به زحمات کارشناسان بهداشت محیط ،نتیجه تلاش وزحمات آنان را داشتن جامعه ای سالم وپویا  عنوان و بر رعایت اصول اخلاق حرفه ای در برخورد با مردم ،تاکید کرد.

مهندس"محمد رحیمی"کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت ارسنجان نیز با ارایه گزارشی ازعملکرد سال گذشته واحد بهداشت محیط ارسنجات ،تلاش در زمینه اجرای آیین نامه های بهداشتی ،کسب رضایت مردم وافزایش رونق کسب وکار را از مهم ترین اهداف کارشناسان بهداشت محیط ارسنجان برشمرد وافزود:وظیفه ما تلاش برای حفظ  سلامتی مردم و جامعه است که نتیجه این تلاش ها ،ارتقای شاخص های بهداشتی وایمن سازی جامعه می باشد.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.