ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,13 آذر 1397

شبکه بهداشت و درمان

آموزش و پرورش ارسنجان

سفیر سلامت

با توافق شبکه بهداشت ودرمان و همچنین اداره آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان

دانش آموزان ارسنجان سفیر سلامت می شوند.

جلسه هماهنگی و آموزشی چگونگی اجرای برنامه های بهداشتی مدارس ،در اداره آموزش و پرورش ارسنجان برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان: معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت: با هدف اجرای طرح سفیران سلامت دانش آموز، مدیران مدارس ، مربیان و رابطان بهداشت مدارس ارسنجان در اداره آموزش و پرورش ارسنجان گرد هم آمدند .

دکتر "علی ایزدی" گفت:مشارکت جدی دانش آموزان در برنامه های سلامت و اجرای طرح های خود مراقبتی، باعث افزایش آگاهی این قشر و ارتقای شاخص های سلامت جامعه خواهد شد و به همین منظور با هدف جذب سفیران سلامت دانش آموز ،جلسه ای با حضور مدیران ومسئولین اداره آموزش و پرورش و کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان ارسنجان ،برگزار شد .

کارشناس آموزش سلامت مرکز بهداشت ارسنجان،گفت : آشنایی مدیران مدارس ، مربیان و رابطان بهداشت با اهداف و برنامه های سفیران سلامت ، نحوه اجرای طرح سفیران سلامت در مدارس و چگونگی تشویق و ترغیب دانش آموزان بوسیله مدیران و مربیان بهداشت برای شرکت و عضویت در این طرح، از اهداف برگزاری جلسه مشترک کارشناسان مرکز بهداشت با مسئولان و دست اندرکاران سلامت دانش آموزان بود.

"زهره یاکریم"،افزود : علاوه بر اجرای طرح سفیران سلامت ، چگونگی اجرای برنامه های سلامت محور بهداشت مدارس ، معاینات پدیکلوزیس ، مکمل یاری ، واکسیناسیون ، مدارس مروج سلامت ، بهداشت دهان و دندان و برنامه های آموزشی در خصوص رفتارهای پر خطر  در مدارس ،مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.