ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,26 آذر 1397

شبکه بهداشت و درمان

مسئول واحد کاهش خطر و بلایای شبکه بهداشت و درمان ارسنجان:

آموزش مهارت های ایمنی در زمان بحران به دانش آموزان و مسوولان در ارسنجان

بیستمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» ،در یکی از مدارس ارسنجان برگزار شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، مسئول واحد کاهش خطر و بلایای شبکه بهداشت و درمان ارسنجان،گفت:با هدف ارتقای آمادگی سازمان های مسئول در هنگام وقوع بلایاو آمادگی واقدام سریع و صحیح دانش آموزان در هنگام وقوع زلزله وبلایای طبیعی وانتقال مطالب آموزشی به خانواده های دانش آموزان، مانور سراسری زلزله و ایمنی در ارسنجان، برگزار شد.

مهندس «محمدرحیمی» افزود: در این مانور،دانش آموزان با حفظ آرامش در مناطق امنی که قبلا مهیا شده بود پناهگیری کرده وآمادگی تیم های امدادی ارزیابی شد.

در حاشیه اجرای این برنامه، خدمات اولیه اورژانس به مصدومان فرضی ارایه و مصدومان به صورت نمادین با تیم اورژانس 115 ارسنجان به بیمارستان ،اعزام شدند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.