ارسال شده توسط :

-

منبع :

سایت خبری شیرازه

زمان ارسال :

پنج شنبه,13 دی 1397

تربیت بدنی

انتصاب

صمد ابراهیمی

طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس،

«صمد ابراهیمی» به ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان منصوب گردید

طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد. بنا بر این گزارش، در حکم وی آمده است: نظر به تعهد ، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در امر ورزش و جوانان، به موجب این ابلاغ از تاریخ 8 دی ماه 97 به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان منصوب می گردید. 
 
در بخش دیگری از این ابلاغ آمده است: امید است با اتکال به خداوند منان و بهره مندی از اخلاص ، تدبیر ، تلاش و تعامل سازنده با مدیران ، کارکنان ، ورزشکاران و جوانان و سایر ظرفیت های موجود شهرستان در جهت تحقق اهداف و برنامه های این اداره کل و دولت تدبیر و امید در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
 
 
در آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان که صبح روز شنبه 8 دی ماه جاری در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با حضور محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس ، کاظمی فرماندار ارسنجان ، ایوب حسنی رئیس امور کارکنان اداره کل ، مجید اسماعیلی مسوول حراست ، محمد رضا صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل ، تنی چند از روسای ادارات و نهادهای دولتی ، روسای هیاتهای ورزشی شهرستان و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان برگزار گردید از خدمات 5 ساله رضا افتاده نسب رئیس پیشین این اداره با اهداء لوح سپاس قدردانی شد و صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی گردید.
.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.