ارسال شده توسط :

-

منبع :

سایت خبری شیرازه

زمان ارسال :

پنج شنبه,13 دی 1397

تربیت بدنی

انتصاب

صمد ابراهیمی

طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس،

«صمد ابراهیمی» به ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان منصوب گردید

طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:
طی حکمی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان معرفی شد. بنا بر این گزارش، در حکم وی آمده است: نظر به تعهد ، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در امر ورزش و جوانان، به موجب این ابلاغ از تاریخ 8 دی ماه 97 به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان منصوب می گردید. 
 
در بخش دیگری از این ابلاغ آمده است: امید است با اتکال به خداوند منان و بهره مندی از اخلاص ، تدبیر ، تلاش و تعامل سازنده با مدیران ، کارکنان ، ورزشکاران و جوانان و سایر ظرفیت های موجود شهرستان در جهت تحقق اهداف و برنامه های این اداره کل و دولت تدبیر و امید در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
 
 
در آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان که صبح روز شنبه 8 دی ماه جاری در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با حضور محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس ، کاظمی فرماندار ارسنجان ، ایوب حسنی رئیس امور کارکنان اداره کل ، مجید اسماعیلی مسوول حراست ، محمد رضا صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل ، تنی چند از روسای ادارات و نهادهای دولتی ، روسای هیاتهای ورزشی شهرستان و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان برگزار گردید از خدمات 5 ساله رضا افتاده نسب رئیس پیشین این اداره با اهداء لوح سپاس قدردانی شد و صمد ابراهیمی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی گردید.
.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.