ارسال شده توسط :

-

منبع :

باشگاه خبرنگاران جوان

زمان ارسال :

پنج شنبه,14 شهریور 1398

فرماندهی انتظامی

رفع تصرف

زمین خواری

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان:

از ۴ هکتار از اراضی ملی در ارسنجان رفع تصرف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

سرهنگ محمد علی فرهادی فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان گفت: در اجرای دستور مقام قضائی مبنی بر خلع ید از تصرف اراضی ملی در یکی از روستا‌های این شهرستان، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او ادامه داد: در همین رابطه عوامل انتظامی به همراه نماینده اداره محیط زیست به آدرس مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در پی نقشه برداری و استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد ۴۲ هزار متر مربع از بهترین اراضی ملی توسط چند نفر از اهالی آن روستا مورد تصرف غیرقانونی قرار گرفته است.

سرهنگ فرهادی با بیان این که اراضی پس از رفع تصرف تحویل اداره محیط زیست شد، افزود: کارشناسان ارزش این زمین‌ها را ۴ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با زمین‌خواری، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه پدیده زمین‌خواری و اطمینان از صحت آن، مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.