ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پایگاه خبری ایکنا

زمان ارسال :

پنج شنبه,21 اردیبهشت 1396

نیمه شعبان

اداره اوقاف و امور خیریه

در آستانه ولادت امام زمان ( عج)

۸ هزار نفر از منتظران ظهور در آستان امامزادگان ارسنجان گردهم می‌آیند

همزمان با فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت، جشن بزرگ ۸ هزار نفری نیمه شعبان در آستان مقدس امامزادگان روستای کفر ارسنجان برگزار خواهد شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

مرتضی اسكندری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ارسنجان امروز، ۲۰ اردیبهشت‌ماه ضمن فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت گفت: جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور  ۸ هزار نفر از مردم این شهرستان در روز پنج‌شنبه، ۲۱ اردیبهشت در محل آستان مقدس امامزادگان کفر (انوار ثلاثه) برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مراسم همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار خواهد شد، گفت: در این جشن بزرگ مراسم سخنرانی و مدیحه سرایی با حضور مداحان اهل بیت‌(ع) برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف ارسنجان در پایان، برگزاری مسابقه فرهنگی، اهدای جوائز و پذیرایی از مدعوین را از دیگر برنامه‌های این جشن برشمرد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.