ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,23 اردیبهشت 1396

شبکه بهداشت و درمان

سامانه سیب

کسب رتبه اول

در فروردین ماه 96 انجام شد

کسب رتبه نخست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، در ارزیابی کیفی و مراقبت های ثبت شده درسامانه سیب

مرکز بهداشت ارسنجان ،در اولین ماه ازسال جدید ، رتبه نخست ارزیابی کیفی و مراقبت های ثبت شده در سامانه یکپارچه بهداشت(سیب)،را بدست آورد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،گفت : بر اساس گزارش اعلامی از سوی معاون بهداشتی به رییس دانشگاه علوم پزشکی ، در آخرین رده بندی شبکه ها و ارزیابی کیفی  مراقبت های صورت گرفته و ثبت شده در سامانه یکپارچه سلامت "سیب" ، شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ، در ردیف نخست این رنکینگ ،جای گرفت .

دکتر"کورش قنبری"، افزود : نمرات ارزیابی کیفی ، بر اساس تماس های تلفنی با گیرندگان خدمات HMC ، انجام مراقبت های تخصصی گروه هاي مختلف سنی ، درصد مراکز و کاربران فعال ، پایش نقطه به نقطه ، شناسایی و ثبت بیماریهای غیرواگیر در سامانه یکپارچه بهداشت می باشد،که رتبه بندی شبکه ها درHMC انجام گرفته و با توجه به کسب بیشترین امتیاز توسط شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ، این شبکه در صدر این رنکینگ قرار گرفت .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،کسب این رتبه را نتیجه مدیریت و رصد مستمر اطلاعات ، برگزاری جلسات هفتگی ، پیگیری کارشناسان و تلاش های بهورزان و مراقبین سلامت در شهرستان ارسنجان ،عنوان کرد و از زحمات آنان، تقدیر نمود . 

 

جدول رنکینگ شبکه ها در بازاریابی کیفی در فروردین ماه 1396 :

معیارهای ارزیابی شامل : نمره تماس تلفنی ، مراقبتهای تخصصی گرو ه های سنی-درصد مراکز و کاربران فعال سامانه، پایش نقطه به نقطه و بیماریهای غیرواگیر شناسایی شده شبکه ها می باشد

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.