ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,23 اردیبهشت 1396

شبکه بهداشت و درمان

همایش پیاده روی

نشاط

ورزش

کارکنان

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار کرد

اثر پیاده روی در ایجاد روحیه نشاط و امید، در کارکنان

کارکنان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،مسیر بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ،تا دره لای بازار را پیاده ،طی نمودند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت ارسنجان گفت:به منظور گرامیداشت هفته سلامت ، با عنوان "زندگی سالم با نشاط و امید"،برنامه پیاده روی کارکنان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان،از مقابل بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)،تا دره لای بازار، اجرا گردید .

"محمد رحیمی" افزود : این برنامه با حضور غالب کارکنان ستاد شبکه ، مرکز بهداشت و تعدادی از کارکنان بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)، همراه بودوشرکت کنندگان،از مسیر شهرک "امام خمینی (ره)" به سمت دامنه کوه های جنوبی شهر ارسنجان حرکت کرده و پس از طی مسیر حدود پنج کیلومتر،در وردی دره لای بازار توقف کرده و با صرف صبحانه سالم ، اثر پیاده روی در ایجاد روحیه نشاط و امید را ،تجربه کردند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.