ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,23 اردیبهشت 1396

شبکه بهداشت و درمان

همایش پیاده روی

نشاط

ورزش

کارکنان

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان برگزار کرد

اثر پیاده روی در ایجاد روحیه نشاط و امید، در کارکنان

کارکنان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،مسیر بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ،تا دره لای بازار را پیاده ،طی نمودند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت ارسنجان گفت:به منظور گرامیداشت هفته سلامت ، با عنوان "زندگی سالم با نشاط و امید"،برنامه پیاده روی کارکنان شبکه بهداشت و درمان ارسنجان،از مقابل بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)،تا دره لای بازار، اجرا گردید .

"محمد رحیمی" افزود : این برنامه با حضور غالب کارکنان ستاد شبکه ، مرکز بهداشت و تعدادی از کارکنان بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)، همراه بودوشرکت کنندگان،از مسیر شهرک "امام خمینی (ره)" به سمت دامنه کوه های جنوبی شهر ارسنجان حرکت کرده و پس از طی مسیر حدود پنج کیلومتر،در وردی دره لای بازار توقف کرده و با صرف صبحانه سالم ، اثر پیاده روی در ایجاد روحیه نشاط و امید را ،تجربه کردند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.