ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,24 اردیبهشت 1396

شبکه بهداشت و درمان

افسردگی

روز جوان

تولد حضرت علی اکبر(ع)

فرشته کریمی پور

همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

آشنایی دوندگان دو1500متر، با افسردگی وراه های شاد زیستن

شرکت کنندگان در مسابقه دو 1500متر،با شعار روز جهانی بهداشت وراهکارهای داشتن زندگی سالم،آشنا شدند.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ،كارشناس مسوول واحد نوجوان،جوانان ومدارس مرکز بهداشت ارسنجان،گفت:به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ، واحد سلامت نوجوانان ، جوانان و مدارس مرکز بهداشت ،با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسنجان، مسابقه دو 1500 متر را برای گروه سنی جوانان ،برگزار نمود .

"فرشته کریمی پور"،افزود:به منظور ایجاد روحیه نشاط وامید وآشنایی جوانان با نشانه های افسردگی وراه های مقابله با آن،یک دوره مسابقه دو به مسافت 1500 متر، از مسیر روستای دولاب به سمت امامزاده علی ولی الله (ع)،برگزارگردیدکه در پایان این مسابقه ،به برندگان ،جوایزی اهدا گردید.

در این برنامه "علیرضا نجفی"کارشناس مرکز بهداشت، در خصوص افسردگی و اهمیت ورزش در پیشگیری از آن و ارتباط ورزش باسلامتی وداشتن زندگی بانشاط مطالبی را، ارایه نمود . 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.