ارسال شده توسط :

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان

منبع :

خبرگزاری آنا

زمان ارسال :

دوشنبه,22 خرداد 1396

دانشگاه آزاد اسلامی

چاپ کتاب

مرور خاطره ها

نسرین اسکندری

خاطرات دانشجویی

از سوی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان،

کتاب مرور خاطره‌های دانشجویان ادبیات کودکان واحد ارسنجان منتشر شد

کتاب مرور خاطره‌های دانشجویان درس ادبیات کودکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان از سوی عضو هیات علمی این واحد منتشر شد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، نسرین اسکندری نویسنده کتاب خاطره‌های دانشجویان درس ادبیات کودکان واحد ارسنجان در مقدمه این کتاب با اشاره به خاطرات راه‌اندازی و شکل‌گیری واحد ارسنجان در نثری ساده و روان از 34 دانشجوی درس ادبیات کودکان یاد کرده است. وی با بهره‌گیری از افکار خلاق این دانشجویان توانسته است مجموعه چهار فصلی مرور خاطره‌ها را به عنوان کار عملی دانشجویان کاردانی و کارشناسی منتشر کند.

این کتاب با همکاری موسسه انتشارات بین‌المللی نوید شیراز با تیراژ 500 جلد به چاپ رسیده است.

اسکندری تا کنون موفق شده کتاب‌های ارسنجان‌نامه، بزرگان ارسنجان، شبی که خاطره‌ها را مرور می‌کردم، درختان کهنسال ایران، گنجینه‌های نهفته، رمان نورمحمد و سرنوشت، تصحیح مثنویه شوریه، تصحیح ضیاءالعیون، تصحیح نوش‌آفرین گوهر تاج، تصحیح مثنویه شمع و پروانه، تصحیح گلگشت سخن، مرور خاطره‌ها را با همکاری اکبر اسکندری همسر خود محقق و پژوهشگر ادبیات فارسی منتشر کند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.