ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

سه شنبه,23 خرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان

کمک خیرین

در ماه مبارک رمضان ،

قول مساعد خیرین ارسنجان، به منظور تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)

در مراسم افطاری جمعی از خیرین تامین سلامت ارسنجان،اعتبارخرید تجهیزات پزشکی از سوی خیرین،تقبل گردید .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان،جلسه گردهمایی جمعی از خیرین تامین سلامت،همراه با ضیافت افطاری،در یکی از باغات شهر ارسنجان، برگزار شد .

در این جلسه، دکتر"کورش قنبری"رییس شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان ضمن تقدیر از مساعدت های مالی خیرین سلامت،گزارشی از وضعیت پروژه های عمرانی شبکه بهداشت ودرمان ارایه وازکمک های دانشگاه علوم پزشکی ،درتامین نیروی انسانی و تهیه تجهیزات اداری وپزشکی مورد نیازکلینیک ویژه متخصصین ،از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز،خبر داد.

با توجه به برشمردن نیازهای تجهیزاتی بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان،از سوی دکتر "مهدی فیض" متخصص بیهوشی بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)و"محسن خلیلی"رییس حسابداری و رابط مجمع خیرین سلامت، تامین هزینه تعدادی از لوازم پزشکی و آزمایشگاهی، از جمله سل کانتر ( دستگاه شمارشگر گلبولهای خون ) ،توسط خیر ارسنجانی،آقای حاج "عبدالرضا زارع"، تقبل گردید .

 حاج "عبدالرضا زارع" پیش از این نیز، یک دستگاه "ویداس" را به آزمایشگاه بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)ارسنجان، اهدا نموده است . 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.