ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

پنج شنبه,1 تیر 1396

فرمانداری شهرستان ارسنجان

تملک دارایی

کمیته برنامه ریزی

با هدف بررسی بحث توزیع اعتبارات تملک دارایی شهرستان،

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ارسنجان تشکیل جلسه داد

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ارسنجان با هدف بررسی بحث توزیع اعتبارات تملک دارایی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور کارشناس معین شهرستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مسئولین ادارات در سالن ولایت فرمانداری برگزار شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارسنجان، سید محمد یوسف کاظمی ضمن خیر مقدم به حضار و تسلیت بمناسبت شهادت جمعی از هموطنانمان بدست تروریست های نیابتی استکبار جهانی، افزود: روند تحولات سیاسی ، نظامی،  امنیتی منطقه خاورمیانه مدتی است دستخوش تغییر و تحولاتی شده است، اقدام کوبنده نظام جمهوری اسلامی هشداری جدی برای استکبار جهانی بوده است و همچنین اقدامی در جهت جلوگیری از دیگر اقدامات استکباربشمار خواهد رفت.
وی افزود: همه باید آگاه باشیم و فریب سخنان اغراق آمیز دشمنانمان را نخوریم ، ملت ایران اثبات کرده است با اتحاد و همبستگی خود از تمامیت ارضی ، دین و انقلاب خود دفاع کرده است، وی در ادامه به در پیش روو بودن روز قدس اشاره نمود و افزود: با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین نشان دهیم.
وی در خصوص اعتبارات تملک دارایی شهرستان ابراز داشت: اعتبارات بر اساس شاخص های ابلاغ شده  است که سهم شهرستان مبلغ سه میلیاردوصد میلیون تومان است که برخوردار شدن شهرستان و عدم دریافت 2درصد اعتبارنفت  تاثیر بسزایی در عدم پیشرفت توسعه و عقب ماندگی شهرستان داشته است و قطعا تبعات منفی برای این شهرستان در پی داشته است .
 در ادامه عفیفی کارشناس معین شهرستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گزارش جامعی از اعتبارات استان ارائه داد و افزود: اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای شهرستان مصوب 9/3/96 شورای برنامه ریزی استان بر اساس فصل ، برنامه به مبلغ سه میلیارد و صد میلیون تومان است که اولویت با پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالاست.
در ادامه جلسه ، اعتبارات شهرستان و پروژه های دستگاههای اجرایی شهرستان در سال 95 بررسی و هر یک از مسئولین ادارات نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.