ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

خبرگزاری آنا

زمان ارسال :

جمعه,9 تیر 1396

دانشگاه آزاد ارسنجان

رشته جدید

کارشناسی ارشد

ژنتیک

محمد مهدی رحیمی

در حاشیه مصوبات بیست و یکمین جلسه شورای گسترش علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

تصویب رشته کارشناسی ارشد ژنتیک پزشکی واحد ارسنجان

در جلسه 27 خرداد 96 شورای گسترش رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد ، با اعطای مجوز رشته کارشناسی ارشد زنتیک پزشکی در واحد ارسنجان موافقت گردید.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

بیست  و یکمین جلسه شورای گسترش علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر سید علی ابطحی، معاون علوم پزشکی، دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت و مسئول واحد نظارت و ارزیابی واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و موسسات آموزشی عالی غیردولتی و علوم پزشکی و اعضای شورا 27 خرداد برگزار شد.

در این جلسه با راه اندازی مواردی در مقطع کارشناسی ارشد مانند (رشته شیمی دارویی واحد دامغان؛ رشته ژنتیک پزشکی واحد ارسنجان؛ پرستاری مراقبت‌های ویژه واحد مشهد، پرستاری مراقبت‌های ویژه و پرستاری سلامت جامعه در واحد همدان)، در مقطع کارشناسی پیوسته (رشته علوم تغذیه واحد دامغان؛ بهداشت عمومی واحد سمنان؛ رشته علوم تغذیه واحد شبستر؛ رشته بهداشت عمومی واحد قم؛ رشته بهداشت حرفه‌ای و بهداشت محیط در واحد ماهشهر) با رای اکثریت اعضا موافقت شد.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.