ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

پرتال جامع شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

شنبه,17 تیر 1396

دانشگاه آزاد اسلامی

احداث بیمارستان

رشته های جدید

پزشکی

دکتر رحیمی

با تصویب رشته های جدید پزشکی واحد ارسنجان،

اعلام آمادگی دانشگاه آزاد ارسنجان به منظور همکاری جهت تسریع در ساخت بیمارستان

مدت هاست که واحد دانشگاهی ارسنجان به همت مسئولین بر روی ریل پیشرفت افتاده است و هر روز شاهد گام های بلند آن در راستای بهبود روزافزون وضعیت اجتماعی و اقتصادی شهر و بالتبع کشورمان می باشیم. از تصویب رشته های جدید پزشکی گرفته تا احداث زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی . اما این رونق و بهبود میسر نخواهد شد جز به یاری مردم شهرمان. و این بار هم دانشگه آزاد اسلامی واحد ارسنجان آمادگی خود را برای جهشی دیگر در شهرمان اعلام نموده است.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

با تصویب رشته های پزشکی که یکی پس از دیگری بر تابلوی رشته های مجاز قابل ارائه در دانشگاه ازاد اسلامی واحد ارسنجان نقش می بندد،می توان بارقه ای از موفقیت را به عینه مشاهده نمود. موفقیت هایی که خواسته یا ناخواسته ، آبرو و اعتباری چندباره را برای دیارمان رقم خواهد زد. آبرو و اعتباری که خود زمینه ساز توسعه شهرمان است و مطلوب هر شهروندی. طی یکی دو ساله اخیر ، مسئولان دانشگاه آزاد ، آستین بالا زده اند تا برادری خود را ثابت کنند و از هر رهگذری برای اعتلای دانش،معرفت و اقتصاد شهر، تلاشی صورت می گیرد. از تصویب رشته های جدید پزشکی گرفته تا احداث زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی . 
اما خبر خوش این روزهای دانشگاه ازاد ، تصویب رشته های کارشناسی ارشد علوم پزشکی است که مطلوب جوانان است و نیاز مردم و زمینه ساز توسعه زیرساخت های بهداشتی شهر . قطعا به مرور می توان شاهد احداث بیمارستان ها ، مراکز ازمایشگاهی،مراکز پزشکی و سایر مراکز مرتبط بود زیرا رشته های پزشکی و وجود اماکن پزشکی ، لازم و ملزوم یکدیگرند و در هر شهری برای دانشگاه های ارائه دهنده رشته های پزشکی ، شاهد توسعه این مراکز هستیم. 
خوشبختانه ریاست دانشگاه آزاد نیز با توجه به طی شدن روند ساخت بیمارستان بزرگ شهر ، برای کمک به تسریع در ساخت آن اعلام آمادگی نموده است و با تکیه بر آن که «مردم غیرتمند ارسنجان نشان داده اند که هر چه خواسته اند را توانسته اند »  از همشهریان و مسئولان ارسنجان خواسته اند تا دست در دست هم ، حال که بابی باز شده است برای رونقی دیگر بار و جهشی سریع در توسعه زیرساخت های علمی شهر، با مساعدت و همیاری هم با سرعت بخشیدن به فرایند احداث بیمارستان ، گام بزرگی را در شکوفایی شهرمان ارسنجان و کشورمان ایران برداریم.

 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.