ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

فرمانداری ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,18 تیر 1396

فرمانداری ارسنجان

سید محمد یوسف کاظمی

اعتیاد

سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر

مواد مخدر

فرماندار ارسنجان :

تشویق و تحریک به مصرف مواد مخدر در بین جوانان یک هجمه فرهنگی طراحی شده توسط دشمن است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارسنجان ، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور کاظمی فرماندار و اعضای شورای هماهنگی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

سید محمد یوسف کاظمی با بیان مطالبی در خصوص مواد مخدر و اعتیاد وراههای پیشگیری ازاین بلای خانمانسوز تاکید داشت: تشویق و تحریک به مصرف مواد مخدر در بین جوانان یک هجمه فرهنگی طراحی شده دشمن است و لازمه دفاع این هجمه، شناخت  و آگاهی بخشی جامعه است.                                                                                                                                           

وی افزود: با توجه به اینکه در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر قرار داریم ، انتظار می رود همه مسئولین با جدیت و قاطعیت تمام کارویژه های خود را در امور سه گانه پیشگیری، درمان و مبارزه با  زلزله خاموش و پنهان که همان مواد مخدر است بکار بندند، وی ابراز داشت : اجرای برنامه ریزی ها و اقدامات تاثیر گذار می تواند در آگاهی بخشی و عدم گرایش به مواد مخدر در بین اقشار مردم بسیار حائز اهمیت باشد.                                                                                                                                                                         

در ادامه پیگیری مصوبات جلسه قبل ، و برنامه ریزی های ویژه سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر مورد بررسی قرار گرفت.            

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.
محور ارسنجان- خرامه یکی از محورهای مهم استان فارس است که عدم تکمیل آن نه تنها سبب بروز تصادفات متعدد می‌شود بلکه ۲ شهرستان ارسنجان و خرامه را در بن‌بست قرار داده است.
عاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست تاکید کرد که بهترین راهکار برای رونق طبیعت گردی، استفاده از توان جوامع محلی است.