ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

دوشنبه,19 تیر 1396

شبکه بهداشت و درمان

امام جمعه ارسنجان

حجت الاسلام احمدی

حجت الاسلام احمدی :

شکل گیری پزشک مصلّی در ارسنجان

امام جمعه شهرستان ارسنجان ،در خطبه های نماز جمعه این هفته، از حضور پزشک در مصلی نماز جمعه ارسنجان ،خبر داد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ارسنجان ،امام جمعه شهرستان ارسنجان در خطبه های آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، از فعالیت رایگان پزشک، در محل برگزاری نماز جمعه شهرستان ارسنجان، خبر داد.

حجه الاسلام "ابراهیم احمدی"،ضمن قدر دانی از حمایت دکتر ایمانیه در راه اندازی پزشک مصلّی در ارسنجان، افزود : با حمایت رییس دانشگاه علوم پزشکی ، مساعدت رییس شبکه بهداشت و درمان وهمکاری تعدادی از پزشکان شهر ارسنجان، اتاقی در طبقه دوم محل برگزاری نماز جمعه ، به عنوان اتاق پزشک مصلی ،تجهیز گردیده که از جمعه هفته آینده ، مراجعین در این مکان به صورت رایگان، پذیرش خواهندشد .

امام جمعه شهرستان ارسنجان ،از حضور متخصص اطفال بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) ارسنجان ،به عنوان نخستین پزشک ویزیت کننده بیماران در مصلی نماز جمعه شهرستان ارسنجان ،خبر داد . 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.