ارسال شده توسط :

ادمین

منبع :

سایت خبری شیراز

زمان ارسال :

دوشنبه,2 مرداد 1396

گراپلینگ کیک بوکسینگ

ورزش

افتخار آفرینی

در مسابقات انتخابی گراپلینگ کیک بوکسینگ فارس رخ داد

کسب مقام دوم تیم شهرستان ارسنجان

نخستین مسابقات انتخابی گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس باحضور ۱۰ تیم در شهر سیوند بر گزارشد.
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از روابط عمومی گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس، این دوره از مسابقات روز جمعه در شهر سیوند و با حضور تیم هایی تهران شیراز، مرودشت، ارسنجان، میمند، فراشبند، جهرم ،سعات شهر، کازرون و سیوند برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس با مربیگری امین نجاتی قهرمان شد و تیم های مرودشت و ارسنجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در جریان این مسابقات به تیم قهرمان مبلغ ۲۰۰ هزار تومان و به تیم های دوم و سوم مبالغ ۱۵۰ هزار تومان و ۱۰۰ هزار تومان از طرف مسئول گراپلینگ کیک بوکسینگ استان اعطا شد.

در حاشیه این مسابقات امین نجاتی مسئول گراپلینگ کیک بوکسینگ استان فارس گفت: با اینکه مسابقات برای نخستین بار در شهرستان برگزار شد اما در سطح بسیار حرفه اجرا شد و به کار خود پایان داد.

به گفته وی طبق پیش بینی های انجام شده در نظر داریم این مسابقات را در سطح کشوری و در شیراز برگزار کنیم.

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.