ارسال شده توسط :

روابط عمومی

منبع :

شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارسنجان

زمان ارسال :

یکشنبه,8 مرداد 1396

شبکه بهداشت و درمان

نماز جمعه

پزشک مصلی

حجت الاسلام احمدی

دکتر علی طالبی

در نماز جمعه این هفته صورت گرفت

تقدیر از حامیان پزشک مصلی در ارسنجان

در سالروز برگزاری اولین نمازجمعه در نظام جمهوری اسلامی ، از حمایت کنندگان طرح پزشک مصلی در شهرستان ارسنجان ،تقدیر شد .
پرتال جامع شهرستان ارسنجان:

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ارسنجان، سرپرست بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ارسنجان،گفت:در سالروز برگزاری اولین نمازجمعه در کشور(در پنجم-مرداد-1358)،از حامیان طرح پزشک مصلی، در نمازجمعه این هفته شهرستان ارسنجان ،تقدیر شد .

دکتر"علی طالبی" افزود: با گذشت یک ماه از اجرای طرح پزشک مصلی در محل برگزاری نمازجمعه شهرستان ارسنجان و حمایت های مستمر مدیران شبکه بهداشت و بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) ، پزشکان متخصص و عمومی از اجرای این طرح ، امام جمعه شهرستان ارسنجان در خطبه های نماز جمعه این هفته ،ضمن تقدیر از مسئولین شبکه بهداشت و درمان در راه اندازی طرح پزشک مصلی،از حامیان این طرح وپزشکان داوطلبی که بیماران را به صورت رایگان ویزیت می کردند، تشکرکرد.

 حجت الاسلام "ابراهيم احمدی" در این مراسم، از دکتر"کورش قنبری" رییس شبکه ، دکتر"علی ایزدی" معاون بهداشتی ، دکتر"قدرت اله دهستانی"متخصص داخلی ، دکتر"افسانه نظری" متخصص اطفال ،"حسن نعمتی" مسئول اورژانس115 وتعدادی از پزشکان خانواده بخش خصوصی، با اهدای لوح سپاس،تقدیر نمود. 

.
نظرات و یادداشت ها
افزودن نظر جدید
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
متن پیام:تصویر فوق را وارد کنید


شهردار سعادتشهر گفت :جای هیچگونه نگرانی در مورد باغ قوام وجود ندارد . مسولین نمیگذارند خسارتی به زیر ساخت باغ وارد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از خلع ید یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۴ میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.
رئیس اداره محیط زیست ارسنجان اعلام کرد که 18 هزار متر مربع از عرصه‌های محیط زیستی منطقه بختگان این شهرستان از متصرفان خلع ید و رفع تصرف شد .
بهره گیری از دانش و فناوری لیزر درمانی برای درمان ضایعات پوستی و زیبایی موضوعی است که جاذبه فراوان دارد ، برخی سوجویان با بهره‌گیری از عطش تقاضا برای استفاده از این فناوری اقدام به راه اندازی مراکز غیر مجاز به ویژه در شهرستان‌ها کرده اند ، اخیرا دو مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در شهرستان ارسنجان شناسایی شد و به تعطیلی کشید.
با توجه به برگزاری ١٣ سال سوگواره شعر عاشورایی فارس، شهرستان ارسنجان و هنرمندان و این اداره آمادگی کامل را دارد که جشنواره شعر رضوی را به صورت استانی یا منطقه ای برگزار نماید.